Información municipal actualizada sobre as medidas respecto á COVID-19 aplicadas á cidade e á Administración

Search
Filtro xeral
Só coincidencias exactas
Buscar no título
Buscar no contido
Buscar no extracto
Search
Filtro xeral
Só coincidencias exactas
Buscar no título
Buscar no contido
Buscar no extracto

OFICINAS ESPECIALIZADAS

INICIO > CÓNTANOS > OFICINAS ESPECIALIZADAS

OFICINAS ESPECIALIZADAS

Oficina de Turismo de Arteixo

   Avenda de Fisterra, s/n
      Arteixo
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 659 177
  turismo@arteixo.org

Educación

   Avenida dos Bosques, 16
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 659 140
  educacion@arteixo.org

Centro Cívico Cultural - Cultura

   Rúa Alcalde Baldomero González, s/n baixo (Paseo fluvial)
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 659 100 – Fax: 981 641 819
  cultura@arteixo.org

Centro de Información a Muller

   Avda. do Balneario, 10
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 601 415 – Fax: 981 601 558
  muller@arteixo.org

Servizo Municipal de Augas

   Edificio de Servizos Múltiples –Travesía de Arteixo, 249 – 2º
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 659 000
  augas@arteixo.org

Centro de Maiores "Baiuca"

   Edificio de Servizos Múltiples –Travesía de Arteixo, 249 – Baixo
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 659 095981 602 785
  baiuca@arteixo.org

Edificio de Medio Ambiente

   Travesía de Arteixo, 243
      15142 Arteixo (A Coruña) – Medio Ambiente
 
 

Protección Civil

   Avda. da Ponte, s/n
      Polígono Industrial de Sabón, parcela 24
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 659 165981 641 414
  proteccion.civil@arteixo.org

Edificio de Servizos Sociais

   Rúa Ría de Noia, 2
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 659 110 – Fax: 981 601 221
  servizossociais@arteixo.org – servizos.sociais@arteixo.org

Centro Cívico Cultural - Biblioteca

   Rúa Alcalde Baldomero González, s/n, 1º (Paseo fluvial)
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 659 108
  biblioteca@arteixo.org

Edificio de Servizos Múltiples

   Edificio de Servizos Múltiples –Travesía de Arteixo, 249 – Baixo
      15142 Arteixo (A Coruña)
 
 

Xulgado de paz

   Edificio de Servizos Múltiples –Travesía de Arteixo, 249 – 1º
      15142 Arteixo (A Coruña)
  981 600 002
  xulgados@arteixo.org

Punto Limpo

   Horario: Luns 10 h a 13 h e 15:30 h a 18:30 h ;Martes a Venres              09:30 h a 13 h r 15:30 h a 19 h;Sábados 09 h a 14 h 
  881 022 511
 

Ir al contenido