Información municipal actualizada sobre as medidas respecto á COVID-19 aplicadas á cidade e á Administración

Search
Filtro xeral
Só coincidencias exactas
Buscar no título
Buscar no contido
Buscar no extracto
Search
Filtro xeral
Só coincidencias exactas
Buscar no título
Buscar no contido
Buscar no extracto

DIRECTORIO

INICIO > CÓNTANOS > DIRECTORIO

Casa do Concello
Praza Ramón Dopico, 1
15142 Arteixo (A Coruña)
Centraliña: 981 659 000981 600 009
Soto: Policía Local – 981 659 001981 600 060
Baixo: Rexistro – Padrón – Estatística – Servizos Económicos (Intervención – Tesourería – Rendas)
Primeira: Alcaldía – Secretaría – Urbanismo
Segunda: Persoal – Grupos Políticos – Salón de Plenos
Fax:981 601 912

 

Centro de Información a Muller
Avda. do Balneario, 10
15142 Arteixo (A Coruña)
981 601 415 Fax:981 601 558
Protección Civil
Avda. da Ponte, s/n
Polígono Industrial de Sabón, parcela 24
15142 Arteixo (A Coruña)
981 659 165981 641 414
Edificio de Servizos Múltiples
Travesía de Arteixo, 249 – Baixo
15142 Arteixo (A Coruña)
Primeira: Xulgado de paz: 981 600 002
Segunda: Servizo Municipal de Augas: 981 659 090
Terceira: Departamento de Obras e Servizos

Educación
Avenida dos Bosques, 16
15142 Arteixo (A Coruña)
981 659 140

 

Centro de Maiores «Baiuca»
Travesía de Arteixo, 249 – Baixo
15142 Arteixo (A Coruña)
981 659 095981 602 785

Edificio de Servizos Sociais
Rúa Ría de Noia, 2
15142 Arteixo (A Coruña)
981 659 110
Fax:981 601 221

 

Punto Limpo
Horario: Luns 10 h a 13 h e 15:30 h a 18:30 h ;Martes a Venres 09:30 h a 13 h r 15:30 h a 19 h;Sábados 09 h a 14 h
881 022 511

Centro Cívico Cultural
Rúa Alcalde Baldomero González,s/n (Paseo fluvial)
15142 Arteixo (A Coruña)
Baixo:
Cultura – 981 659 100
Fax:981 641 819
Primeiro:
Biblioteca Central “Henrique Rabuñal” – 981 659 108

 

Edificio de Medio Ambiente
Travesía de Arteixo, 243
15142 Arteixo (A Coruña)
Medio Ambiente
Centro Tecnolóxico de Arteixo (CTA)
Avda. Arsenio Iglesias, Parc. 46
Polígono de Sabón
15142 Arteixo (A Coruña)
981 659 145
Promoción Económica
Avda. Arsenio Iglesias, Parc. 46
Polígono de Sabón
15142 Arteixo (A Coruña)
981 659 147

 

 

Alcalde: Jose Carlos Calvelo Martínez (PP)
Web: https://arteixo.org
Sede electrónica: https://sede.arteixo.org/
Enderezo: Praza Alcalde Ramón Dopico, 1 15142 Arteixo (Ver mapa)
Teléfono: 981600009
Fax: 981601912

 

Alcaldía: alcaldia@arteixo.org
Augas: augas@arteixo.org
Biblioteca: biblioteca@arteixo.org
Biblioteca Central: biblioteca.central@arteixo.org
Bolsa Emprego: bolsa.emprego@arteixo.org
Centro de Maiores: baiuca@arteixo.org
Contratación: contratacion@arteixo.org
Correo: correo@arteixo.org
Cultura: cultura@arteixo.org
Deportes: deportes@arteixo.org
Educación: educacion@arteixo.org
Emprego: emprego@arteixo.org
Estatística: estatistica@arteixo.org
Familias: familias@arteixo.org
Informática: informatica@arteixo.org
Intervención: intervencion@arteixo.org
Medio natural: medio.natural@arteixo.org
Muller: muller@arteixo.org
Normalización Lingüística: normalizacion.linguistica@arteixo.org
Obras: obras@arteixo.org
Oficina Fondos Feder: oficinafondosfeder@arteixo.org
Orientación Laboral: orientacion.laboral@arteixo.org
Participación Cidadá: participacion.cidada@arteixo.org
Persoal: persoal@arteixo.org
Policía Local: policia.local@arteixo.org
Promoción Económica e Turismo: consumo@arteixo.org
Protección Civil: proteccion.civil@arteixo.org
Proxectos e Obras: proxectoseobras@arteixo.org
QuintoPino: quintopino@arteixo.org
Radio: radio@arteixo.org
Rendas: rendas@arteixo.org
Rexistro: rexistro@arteixo.org
Secretaría: secretaria@arteixo.org
Servizos Sociais: servizossociais@arteixo.org
Servizos Sociais: servizos.sociais@arteixo.org
Tesourería: tesoureria@arteixo.org
Traballo Social: traballosocial@arteixo.org
Turismo: turismo@arteixo.org
Urbanismo: urbanismo@arteixo.org
viogen: viogen@arteixo.org
Xulgados: xulgados@arteixo.org

 

 

Centro de Saúde Arteixo – Urxencias
Travesía. de Arteixo, 278 (A Cachada)
981 633 099 – Telf.
981 640 364 – Cita previa
981 640 365 – Cita previa
981 641 319 – Fax
Centro de Saúde Villarodís
Aguceira, 8 – OSEIRO
981 082 200
Consultorio de Meicende
Travesía de Meicende, 54 – Meicende 
981 148 071
Policía Local
Pza. Alcalde Ramón Dopico, 1
981 600 060 – Telf.
981 647 259 – Fax
Garda Civil
Avda. de Finisterre, s/n
981 633 002 – Telf.
981 633 277 – Fax
Xulgado de Paz
Servizo Municipal de Augas
Escola Infantíl

Ir al contenido